Obchod
Mgr. Igor Duvač
Ostatný nešpecializovaný maloobchod
- Obec
- Slavnica
- Od roku
- 2001
- IČO
- 37 192 370
Mgr. Igor Duvač
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 018 54 Slavnica
- Na trhu od
- 2. januára 2001
- IČO
- 37 192 370
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Podnikanie v číslach
- 25
- rokov na trhu
- 2001
- rok vzniku
- 12
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Mgr. Igor Duvač
Mgr. Igor Duvač – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Slavnica. Podniká od 2. januára 2001.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 12 položiek, napríklad maloobchod v rozsahu voľných živností, veľkoobchod v rozsahu voľných živností a sprostredkovateľská činnosť.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Mgr. Igor Duvač
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 37 192 370
- Dátum vzniku
- 2. januára 2001
- Miesto podnikania
- 018 54 Slavnica
- Živnostenský register
- Okresný úrad Trenčín, vložka č. 302-7813
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 47.12)
- Ostatný nešpecializovaný maloobchod
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Mgr. Igor Duvač zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 12 položiek.
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
-
Sprostredkovateľská činnosť
-
Mimoškolská výchova - organizačné zabezpečenie školení a seminárov
-
Reklamné činnosti
-
Prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich k regenerácii a rekondícii
Zobraziť všetkých 12 položiek predmetu činnosti
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovateľská činnosť
- Mimoškolská výchova - organizačné zabezpečenie školení a seminárov
- Reklamné činnosti
- Prevádzkovanie telovýchovných zariadení a zariadení slúžiacich k regenerácii a rekondícii
- Prevádzka športových zariadení (vrátane organizácií športových klubov)
- Predaj nápojov na priamu konzumáciu - výčapy
- Predaj na priamu konzumáciu nealkoholických a priemyselne vyrábaných mliečnych nápojov, koktailov, vína a destilátov
- Automatizované spracovanie dát
- Poriadanie kultúrnych a spoločenských podujatí
- Faktoring a forfaiting
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Mgr. Igor Duvač?
Miesto podnikania je v obci 018 54 Slavnica.
Čím sa Mgr. Igor Duvač zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť; mimoškolská výchova.
Aké je IČO – Mgr. Igor Duvač?
IČO je 37 192 370.
Odkedy podniká Mgr. Igor Duvač?
Podnikanie začalo 2. januára 2001. Na trhu pôsobí 25 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.